اطلاعات عمومی

معرفی انواع لیموناد

معرفی انواع لیموناد

معرفی انواع لیموناد

لیموناد پرتقال

معرفی انواع لیموناد ،برای اینکه لیموناد پرتقال آماده نمایید، باید مواد زیر را فراهم نمایید:

  • ¾-۱فنجان شکر
  • ½-۲ فنجان آب
  • ۲ قاشق غذاخوری لیموی رنده شده با پوست
  • ۲ قاشق غذاخوری پرتقال رنده شده با پوست
  • ½-۱ فنجان آب لیموی تازه حداقل ۱۰ لیمو
  • ½-۱ فنجان اب پرتقال تازه حداقل ۵ پرتقال
  • ۶ فنجان آب سرد

برای تهیه لیموناد پرتقال، ابتدا باید در یک ماهی تابه بزرگ، شکر و ½-۲ فنجان آب را با یکدیگر ترکیب نمایید و بگذارید، جوش آید و بعد از خنک شدن، ما بقی مواد را به آن اضافه نمایید و روی موادی که در پارچ ریخته‌اید، را بپوشانید. بگذارید، حدود ۱ ساعت در یخچال بماند تا کاملاً خنک شود. برای سرو لیموناد پرتقال می‌توانید در هر لیوان برشی از میوه‌های گفته شده را در آن قرار دهید، و سرو نمایید.

نوشیدنی خاطره انگیز لیموناد در ایتالیا نیز رواج پیدا کرد و در آن زمان از ترکیب عصاره گیاهان (ترکیبی شامل آب و الکل یا آب و سرکه با گیاه) با سایر میوه‌ها تولید می‌شد. در زمان پیتر اول، این نوشیدنی به صورت بدون گاز تولید شد تا زمانی که فردی به نام جوزف پریستلی با طراحی دستگاه اشباع، امکان گازدار کردن آن را فراهم کرد. این دستگاه با اشباع آب و کربن دی اکسید باعث تولید اولین لیموناد‌های گازدار در اوایل قرن نوزده شد. پس از آموزش استخراج اسید سیتریک از لیمو، امکان تولید صنعتی این نوشیدنی در قرن بیستم نیز فراهم شد. معرفی انواع لیموناد

برای خرید کتاب دست دوم آموزه های زندگی، با سایت یار مهربان همراه باشید.

 

 

معرفی انواع لیموناد ،برای تهیه لیموناد پرتقال، ابتدا باید در یک ماهی تابه بزرگ، شکر و ½-۲ فنجان آب را با یکدیگر ترکیب نمایید و بگذارید جوش آید.

بعد از خنک شدن، ما بقی مواد را به آن اضافه نمایید و روی موادی که در پارچ ریخته اید، را بپوشانید و تا ۱ ساعت در یخچال نگهداری نمایید.

برای سرو لیموناد پرتقال میتوانید در هر لیوان برشی از میوه ها را در آن قرار دهید، و سرو نمایید.

ارزش مواد غذایی لیموناد پرتقال:

۱فنجان لیموناد پرتقال دارای ۱۳۶ کالری، صفر کلسترول و چربی و پروتئین، ۱ میلی گرم سدیم و ۳۵ گرم کربوهیدرات می باشد. معرفی انواع لیموناد

 

برای خواندن مطالب اطلاعات عمومی و سبک زندگی بیشتر با مجله خبری یار مهربان همراه باشید. معرفی انواع لیموناد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *