اخبار سایت و جشنواره ها

بازگرداندن کالا

قوانین برای بازگرداندن کالا یار مهربان

فهرست مطالب

بازگرداندن کالا

بازگرداندن کالا ، در این قسمت به سوالات مهم درباره بازگرداندن سفارش سایت یار مهربان می پردازیم.

سوالات مهم ورود و ثبت نام

ثبت نام و ورود

سوالات مهم روند ثبت سفارش

روند ثبت سفارش
 
 

ویدیو های آموزشی خرید و ثبت نام:

میتوانید ویدیوی ورود وثبت نام را برای یادگیری نگاه کنید.

ویدیوی روند ثبت سفارش را باهم ببینیم.

ویدیوی پیگیری سفارش را باهم ببینیم.

سوالات مهم بازگرداندن کالا

+ محصول باید به صورت کامل و همراه با جعبه و بسته بندی ارسالی باشد و درخواست را ثبت میکنید و توسط کارشناسان ما راهنمایی می شوید.

+در روند کتاب های دست دوم، با توجه به ویژگی هایی که توسط کارشناسان ما تست و بازرسی شده و موارد آن در سایت ذکر شده است، باید عیناً با همان کتاب مطابقت داشته باشد.

هزینه پستی بازگشت کالا، به عهده خریدار است.

+محصول را بازگشت میزنیم تا به مبدأ اولیه اش بازگردد.

+هیچ هزینه ای به مشتری بازگردانده نخواهد شد.

به عنوان مثال: شما کتاب کفش باز با ویژگی های نو و سالم/کمتر از 5 سال نشر / نویسنده شماره یک / ناشر شماره یک را خریداری میکنید.سپس درخواست بازگشت و هنگامی که کتاب به دست ما می رسد، یک کتاب با ویژگی های متوسط / بیش از 10 سال نشر / نویسنده شماره 2 / ناشر شماره 2.

در نظر داشته باشید، این تضییع حق دیگران محسوب می شود.زیرا ما حتی نمیتوانیم ، این محصول را برای شخصی دیگر ارسال کنیم و یا اجازه خرید را به او بدهیم

+نهایتاً 48 ساعت بعد از تحویل کالا توسط کارشناسان یار مهربان و تأیید صحت و سلامت فیزیکی و ویژگی های مطابقت داشتن کتاب خریداری شده با بازگردانده شده.

+جعبه و هر موردی که همراه کتاب ارسال می شود باید همراه آن باشد / ارتباط با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین ، تماس و شبکه های اجتماعی / ارسال عکس / تایید اولیه و قبول بازگشت / تحویل محصول به پست /تسویه حساب با پست /تحویل توسط سایت یار مهربان / تایید تطابق ویژگی ها و سلامت فیزیکی کتاب خریداری شده و بازگردانده شده توسط کارشناسان یار مهربان /گرفتن شماره کارت ( حساب یا شبا) / تسویه حساب نهایتا بعد از 48 ساعت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *